Tıkla Ara

Elektrikçi Servisi Hizmetleri

Elektrikçi, alanında tecrübeli elektrikçi ustaları ve uzman kadrosu ile elektrik tesisatınız ile alakalı sorunları hızlıca, müşteri memnuniyeti önceliği ile halleder.

Profesyonel Elektrikçi Servisi

Tüm elektrik, bina tesisatı, sigorta arızası, İnternet kablosu işlerinizde hızlıca çözüm olabiliriz.

7/24 Elektrikçi Servis Hizmeti

Saatiniz kaç olursa olsun, elektrikçiye ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken bizi aramak.profesyonel ustalarımız 15-20 dk. içinde adresinizde olacaktır.

Elektrikçi Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Giriş

Bu web sitesi (“Sitemiz”) üzerinde belirtilen işletmeyi tanıtmaktadır. Bu şartlarda, işletme “biz” ve / veya “bizim” olarak anılacaktır.

Sitemizin kullanımı aşağıdaki şartlardadır (“Kullanım Şartları”). Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen hemen Sitemizi kullanmayı bırakın. Sitemize erişerek ve kullanarak, bu Kullanım Koşullarına bağlı olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Sizinle aramızdaki yasal bir anlaşmadır ve yalnızca bizim iznimizle değiştirilebilir. Gizlilik ve Çerez Politikamız ve Ticaret Koşulları (eğer varsa) dahil olmak üzere Sitemizin nasıl işlediğiyle ve sitemizdeki çalışmalarla ilgili olarak Sitemizde verilen tüm detaylarla birlikte okunmalıdırlar.

Bu Kullanım Koşullarını zaman zaman önceden haber vermeksizin Sitemizde değiştirerek değiştirme hakkımız saklıdır.

Sitemize Erişim

Sitemizin kesintisiz veya kesintisiz çalışacağını veya hatasız olacağını garanti edemeyiz. Sitemizin düzgün çalışmasını engellememelisiniz ve özellikle Siteyi veya herhangi bir bilgisayar sistemini, sunucuyu, yönlendiriciyi veya başka herhangi bir interneti güvenlik önlemi almaya, tahrif etmeye, hacketmeye veya başka şekilde bozmaya çalışmamalısınız. bağlı cihaz

Bilgisayar sisteminizin Sitemizi kullanmak için gerekli tüm teknik şartnameleri karşıladığından ve Sitemizle uyumlu olduğundan emin olmaktan sorumlusunuz. Ayrıca, Sitemizdeki hiçbir içeriğin enfeksiyon, virüs ve / veya kirletici veya yıkıcı özellikleri olan diğer kodlardan arınmış olacağını garanti edemeyeceğimizi ve garanti edemeyeceğimizi de biliyorsunuz. Veri girişinin ve çıkışının güvenliği ve güvenilirliği konusundaki özel gereksinimlerinizi karşılamak için yeterli prosedürleri ve virüs kontrollerini (antivirüs ve diğer güvenlik kontrolleri dahil) uygulamaktan sorumlusunuz.

Zaman zaman Sitemizin belirli özelliklerine veya bölümlerine veya Sitemizin tamamına, bize kayıtlı olan kullanıcılara erişimi kısıtlayabiliriz. Güvenlik prosedürlerimizin bir parçası olarak bir kullanıcı kimlik kodu, şifre veya başka herhangi bir bilgiyi seçerseniz veya size verilirse, bu bilgileri gizli tutmanız ve üçüncü şahıslara ifşa etmemelisiniz. Sizin tarafınızdan seçilen veya bizim tarafımızdan tahsis edilen, herhangi bir zamanda, bu Kullanım Koşulları hükümlerinden herhangi birine uymadığınız takdirde, herhangi bir kullanıcı kimlik kodunu veya şifresini devre dışı bırakma hakkımız vardır.

Kendi takdirimize bağlı olarak, Sitemizi veya Sitemizin bazı özelliklerini veya bölümlerini, size bildirmeksizin veya neden bildirmeksizin geri çekme, askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Ayrıca, Sitemizin veya belirli özelliklerinin veya Sitemizin bölümlerinin, zamanlanmış veya programlanmamış bir temelde olmasa da kullanılamayacağı zamanlar olabilir. Sitemizin herhangi bir şekilde geri çekilmesi, değiştirilmesi, kullanılamaması, askıya alınması veya durdurulması veya Sitemiz üzerinden veya Sitemiz aracılığıyla sunulan herhangi bir hizmetten dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğimizi kabul edersiniz.

Sitemizi Kullanmak

Sitemizi ve Sitemizdeki bilgileri sorumlu bir şekilde kullanmalısınız. Bu tür hiçbir bilgi yasadışı, ahlaksız veya anti-sosyal amaçlarla veya bunlarla bağlantılı olarak veya adımıza veya itibarımıza zarar verecek veya bu şekilde kullanılamaz.

Sitemizi kullanamazsınız: - herhangi bir yasa dışı amaç için - spam göndermek -Başka bir kimseye zarar vermek, tehdit etmek, kötüye kullanmak veya taciz etmek veya birinin mahremiyetini istila etmek veya (bizim görüşümüze göre) rahatsız edici veya kabul edilemez veya bize, müşterilerimize veya tedarikçilerimize zarar vermek; -Kendi veya başkalarının veritabanlarını, kayıtlarını, dizinlerini, müşteri listelerini, postalama veya potansiyel müşteri listelerini oluşturmak, kontrol etmek, onaylamak, güncellemek veya değiştirmek - Sitemizin herhangi bir bölümünü kurcalamak, güncellemek veya değiştirmek -nasıl çalıştığını etkileyen bir şekilde - bize veya tedarikçilerimizin tarafımızca belirlenen iletişim ve teknik sistemlerine makul olmayan veya orantısız derecede büyük bir yük getirecek şekilde veya Sitemizi veya içeriğini izlemek veya kopyalamak veya Sitemizin çalışma biçimine müdahale etmek veya bunlara müdahale etmek için herhangi bir otomatik araç kullanmak.

Fikri Mülkiyet Hakları

Sitemizdeki tüm metin, yazılım, fotoğraf ve grafikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, telif hakları korunmaktadır. Biz veya lisans verenlerimiz, bu içeriğin seçiminde, koordinasyonunda, düzenlenmesinde ve geliştirilmesinde ve ayrıca orijinal içeriğin telif hakkı ve / veya veritabanı haklarına sahiptir. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilmediği sürece, bu Kullanım Koşullarında yer alan hiçbir şey size veya lisans sahiplerimizin sahip olduğu hiçbir fikri mülkiyete ilişkin herhangi bir hak vermeyecektir. Bu haklardan herhangi birini elde etmeyi veya hak iddiasında bulunmayacak ve kullanmayacak, kopyalayamayacak, çoğalmayacak, değiştirmeyecek, yayınlayamayacak, iletmeyecek, devralmaya veya satışa katılamayacak, türev eserler yaratamayacak ya da herhangi bir şekilde bizim adımıza ticaretten yararlanmayacaksınız İşbu Kullanım Koşullarında belirtilmedikçe, tamamen veya kısmen işaretler, logolar veya diğer tescilli markalar veya Sitemizin içeriğinin herhangi biri.

Sitemiz için içerik sağlarsanız

Sitemize herhangi bir materyal sağlarsanız (örneğin, derecelendirme ve inceleme, yorum, makale veya başka bir içeriği herhangi bir biçimde (video dahil) (her "Kullanıcı İçeriği") yükleyerek, geri alınamaz ve ücretsiz olarak bize izin vermeyi kabul edersiniz. Kullanıcı İçeriğini, kendi pazarlama, araştırma ve tanıtım faaliyetlerimiz ve Kullanıcı İçeriğini seçilen üçüncü taraf ortaklarına sunmayı da içerebilecek iç iş amaçlarımız için, dünya çapındaki herhangi bir medyada kullanmak (kullanım ya da editoryal nedenlerle uyarlamak dahil) kullanmak; servis sağlayıcılar, sosyal medya ve ağ siteleri.

Kullanıcı İçeriğinize her zaman sahip olursunuz ve istediğiniz şekilde kullanma hakkına sahip olmaya devam edersiniz.

Sitemize Kullanıcı İçeriği sağlayarak, bu Kullanıcı İçeriğinin onayladığını onaylarsınız: - Kendi orijinal çalışmanız mı yoksa Sitemize sağlama yetkiniz varsa ve bu Kullanım Koşullarında belirtilen amaçlar için kullanmamıza izin verme hakkınız var. - yasadışı, zararlı, yanıltıcı, küfürlü, hakaret içeren (yani, iyi bir üne zarar vermeyen) herhangi bir şey veya yaygın bir suç teşkil etmeyecek veya bizi veya iş ortaklarımızı itibarsızlığa sürükleyebilecek herhangi bir şey içermeyecek veya desteklemeyecek mi? -Başkalarının gizlilik haklarını, sözleşme haklarını veya diğer haklarını almaz veya etkilemez - Sitemizin çalışmasını olumsuz yönde etkileyebilecek, zarar verebilecek, etkileyebilecek veya başka bir şekilde olumsuz yönde etkileyebilecek herhangi bir virüs veya kod içermez -Eğer işinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak için kullanılırsa, söz konusu işle olan ilişkinizi açıkça ve açıkça belirtin ve - Herhangi bir şekilde toplu posta veya spam içermeyecek.

Bize yukarıda belirtilen izinleri vermek istemiyorsanız, lütfen Sitemize herhangi bir malzeme vermeyin.

Kullanıcı İçeriğinizi Sitemizde yayınlama yükümlülüğümüz yoktur ve herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle herhangi bir Kullanıcı İçeriğini kaldırma hakkını saklı tutarız.

Sitemizde görüntülenen Kullanıcı İçeriğini düzenleyemez, ön incelemeyi veya incelemeyi yapmayız. Herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin bu fıkrada belirtilen şartlara uymadığını düşünüyorsanız, lütfen bize hemen bildirin. Daha sonra Kullanıcı İçeriğini gözden geçireceğiz ve uygun gördüğümüz durumlarda makul bir süre içinde kaldıracağız.

Bizim sorumluluk

Sitemizin kullanıcıların ilgisini çekeceğini ummamıza rağmen, hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve Sitemiz veya içeriği ile ilgili hiçbir garanti veya koşul sunmuyoruz, ancak bu sorumluluk yasaların dışında bırakılabileceği ölçüdedir.

İhmalimiz nedeniyle veya sahtekarlık yaptığımız için, birilerinin ölmesi veya yaralanması durumunda biz ve hizmetlerimizi sağlayan kişilerin sorumlu olacağının bir sınırı yoktur.

Hiçbir koşul altında, Sitemizin sahibi veya işletmecisi veya Sitemizi oluşturma, üretme, bakımını yapma veya dağıtma işini yapan herhangi bir kuruluş, sözleşmede olsa bile, ihmal dahil olmak üzere (ihmal dahil), yasal bir görevi ihlal etmekle yükümlü olmayacaktır. öngörülebilir, herhangi bir kaybı için

-profits, satış, iş veya gelir

- iş kesintisi

Beklenen tasarruflar

-iş fırsatı, iyi niyet veya itibar

- Bilgilerin kullanımı veya yolsuzluk veya

-bilgi.

Bu koşullara uymazsak, o zaman sadece doğrudan bir sonuç olarak uğradığınız kayıplardan sorumluyuz. Bir ürün için hakaret beyanı veya yükümlülüğü nedeniyle, ihmalde yaptığımız veya yapmadığımız bir şey nedeniyle yükümlülüklerimizi veya sözleşmemizi yerine getirmediğimizden dolayı, herhangi bir zarardan siz sorumlu değiliz. sonucu

Sitemizin kullanımı veya kullanılmaması;

Sitemizde gösterilen herhangi bir içeriğin kullanılması veya bunlara güvenilmesi; Sitemizdeki herhangi bir hata, hata, bir şey yapmama, eksik bilgi veya virüs ya da bizim kontrolümüz dışındaki olaylar nedeniyle iletişim, ağlar ve bizim kontrolümüz dışındaki kesintiler (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) gibi durumlar nedeniyle düzgün çalışmazsa

- Hırsızlık, bilginin imha edilmesi veya kayıtlarımıza, programlarımıza veya hizmetlerine iznimiz olmadan erişmesi veya

- Sitemizden link verdiğimiz herhangi bir web sitesinden alınan veya reklam veren mallar, ürünler, hizmetler veya bilgiler

Genel

Sitemiz üçüncü şahıslar tarafından sağlanan diğer web sitelerine ve kaynaklara bağlantılar içeriyorsa, bu bağlantılar sadece bilgi amaçlıdır. Bu web sitelerinin içeriği veya kaynakları üzerinde kontrolümüz yoktur.

Resmi yasal bildirimler Sitemizde belirtilen detaylar kullanılarak bize gönderilmelidir.

Bir hakkımızın uygulanamaması, bu hakkın feragat edilmesine yol açmaz. Bu Kullanım Koşulları kapsamında haklarınızı atayamaz veya devredemezsiniz.

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümünün yasa olarak uygulanamaz olduğu tespit edilirse, bu Kullanım Koşullarının diğer tüm bölümleri etkilenmeyecektir. ve yürürlükte kalacaktır.

Yasa ve yargı yetkisi düzenleyen

Bu koşullar, Sitemizi nasıl kullandığınıza dair sizinle aranızdaki anlaşmanın tamamını oluşturur. Bir mahkeme bir koşulun geçerli olmadığına karar verirse, şartların geri kalanı da geçerli olacaktır.

Sitemizi ve bu koşulları kullanımınız için İngiltere ve Galler yasaları geçerlidir. Sitemizi İngiltere içinden kontrol ediyoruz. Bununla birlikte, Sitemize dünyanın diğer yerlerinden erişebilirsiniz. Bu yerlerin İngiltere ve Galler yasalarından farklı yasaları olsa da, Sitemizi kullanarak Sitemizi kullanarak sizi ilgilendiren her şeye İngiltere ve Galler yasalarının uygulanacağını ve bu yasalara uymayı kabul ettiğinizi kabul edersiniz. Sizi içinde yaşadığınız ülkede mahkemeye alma hakkına sahibiz.

bizimle nasıl iletişime geçilir

Sitemizle ilgili sorun yaşıyorsanız veya yorum yapmak istiyorsanız, lütfen Sitemizde belirtilen detayları kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.